Zavolajte nám

+421 948 760 620

PVC hydroizolačný strešný systém

Každá stavba je vystavená pôsobeniu vlhkosti a poveternostným vplivom. Toto pôsobenie môže byť povrchové, alebo podpovrchové, podľa toho kde a aká voda pôsobí na stavenú konštrukciu. Škodlivým účinkom vody na jednotlivé časti stavby zabráni vhodne zvolená a správne realizovaná hydroizolácia.
.

IZOLÁCIA Z PVC

plochá strecha pvcHydroizolácia pomocou PVC je riešená ako ucelený systém prepracovaný do posledného detailu. Najdôležitejšie je predovšetkým zaistenie a vodotesná funkcia. Na povrchu plochých striech je na streche povlakovej krytine velmi dôležité docieliť dotatočného spádu pre odtok dažďovej vody (doporučuje sa minimálne 2%). Smerovanie vrstiev fólie v spáde, odvádza vodu a bráni tak jej hromadeniu na povrchu.

Čo získate zvolením hydroizolácie pomocou PVC fólie

Prednosťou fóliového systému hydroizolácie je dlhá životnosť, odolnosť proti mechanickým a poveternostným podmienkam (UV žiarenie, kyslé dažde a krupobitiu), čo je u izolácie veľmi dôležité. Základnou funkčnou vlastnosťou fólie je že sa nemení pri teplotách od -30 °C do +80 °C. Máme možnosť výberu z rôznych farebných prevedení. Fóliový systém pritom umožňuje ponechať starú krytinu, čím sa zníži pracnosť a tým aj náklady na obnovu hydroizolácie. Použitím tohto systému hydroizlácie strechy získaťe systém ktorý je vzhľadom k použitej technológie, celkom bezúdržbový.

 

Činnosť

Nezabudnite!

Overení a vyškolení pracovníci znamenajú, že za ich prácou nájdete veľa spokojných zakázníkov. Preto naše odporúčanie je, že vždy treba kvalitu brať ako hlavný faktor. Proste spkojnosť rovná sa kvalita obzvlášť to platí pri izoláciách a to dvakrát.

Cenová ponuka GRÁTIS

Napíšte nám