Zavolajte nám

+421 948 760 620

Ponuka práce - príležitosť možno práve pre teba

Vitajte v našej izolatérskej firme, kde sa sústreďujeme na vytváranie kvalitných a trvanlivých riešení v oblasti hydroizolácií a izolácií. Hľadáme nového člena tímu, ktorý bude mať príležitosť sa rozvíjať v odbore a získať skúsenosti v oblasti izolácií našich zákazníkov. Sme oddaní kvalite a bezpečnosti a hľadáme niekoho, kto sa k našej vízii pridá a pomôže nám ju napĺňať.

ponuka prace na stavbe

Ak hľadáte novú výzvu a chcete sa stať súčasťou tímu odborníkov na izolácie, tešíme sa na vašu odpoveď. Spoločne môžeme dosiahnuť vynikajúce výsledky a priniesť našim zákazníkom kvalitné riešenia v oblasti hydroizolácií a izolácií.
Hľadáme niekoho s chuťou pracovať a ochotou sa učiť nové veci. Ak nemáte skúsenosti, nevadí, pretože naši skúsení odborníci vám ochotne poskytnú odbornú prípravu a podporu v práci.
Okrem toho, ak nie ste z Bratislavy, neznamená to, že nie ste pre nás zaujímavým adeptom. Máme pre vás pripravené ubytovanie v blízkosti nášho pracoviska, aby ste sa nemuseli starať o hľadanie bývania. Ponúkame vám stabilnú prácu v odbore, možnosť kariérneho rastu a priateľské pracovné prostredie. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a pridať sa k nášmu tímu.
Preto neváhaj a daj nám o sebe vedieť.
0905 440 141 alebo 0948 760 620
Rovnako sa môžeš ozvať cez tento odkaz izomsk@gmail.com a napísať nám. V krátkom čase sa ti ozveme.

 

Kontakt

Nezabudnite!

Overení a vyškolení pracovníci znamenajú, že za ich prácou nájdete veľa spokojných zakázníkov. Preto naše odporúčanie je, že vždy treba kvalitu brať ako hlavný faktor. Proste spkojnosť rovná sa kvalita obzvlášť to platí pri izoláciách a to dvakrát.

Cenová ponuka GRÁTIS

Napíšte nám

Ponuka práce

Ponuka práce

Hľadáme pracovníka na stavby v Bratislave! Ak ste ochotný pracovať v dynamickom prostredí a máte záujem o stabilnú prácu na rôznych projektoch, máme pre vás skvelú príležitosť. Vyplňte náš dotazník na našej webovej stránke a my sa vám ozveme s viac informáciami. Pridajte sa k nášmu tímui a spoločne staviame lepšiu budúcnosť!

DOTAZNÍK