Zavolajte nám

+421 948 760 620

Hydroizolácie streich

IZOLÁCIA PLOCHEJ STRECHY 

Na strechu sú dnes kladené rôzne požiadavky v rámci kvality materiálov a tepelno iizolačných vlastnotí. Dnes má každý možnosť výberu medzi rôznymi typmi prevedenia izolácie plochej strechy, ako v tepelnej izolácií tak aj v hydroizolačných materiáloch.
Sme schopní splniť všetky požiiadavky a predstavy našich zákazníkov. Práce vykonávajú vždy kvalifikovaní pracovníci, ktorý s daným materiálom majú skúsenosti čím zaručujú kvalitné prevedenie a dlhoročnú spokojnosť.
Strecha je dôležitou časťou každej stavby a podcenenie kvality práce a výberu materiálu môže mať nepredstavitelné následky. Strecha chráni celý priestor stavby, interiér ale aj osby v nej a jej podcenenie vám pravdepodobne spôsobý ďalšie náklady a starosti.

PVC-P izolácia-strešný systémpvc fólia

Strešný systém izolácie pomocou PVC-P fólie, je určený prevažne na izoláciu striech plochých, alebo s miernym skolonom. Podľa typu fólie môže byť izolácia kladená na bežne dostupné podklady. Čo znamená, že môže byť použitá na strechu novostavieb, ale aj na rekonštrukciu starej strechy. Použite tohoto systému izolácie je vhodné na všetky typy plochých striech. Pochôdzne, nepochôdzne, s tepelnou izoláciou, alebo bez, obrátené strechy, taktiež strechy vegetačné, alebo s kameninovým zásypom. Montáž sa prevádza zváraním fólie, kotvením do pevného podkladu, alebo lepením. Zváranie fólie teplým vzduchom sa doporučuje aplikovať pri teplote nad -5°C.  Pri rôznych typoch aplikácie fólie je potrebné, navrhnúť ju tak aby bola izolácia odolná voči zmenám rozmeru a saniu vetra (dôležité hlavne pri kotvených strechách). Podľa konkrétnej ralizácie sa stanovuje použitá hrúbka a šírka fólie.  

Asfaltové pásybitumenový asfaltový pás

Dnes používame kvalitné modifikované asfaltové pásy ktorých kvalita a odolnosť je neporovnateľná s pásmy ktoré sa používali v minulosti. K hydroizolácii plochých striech nie len rodinných domov ale aj bytoviek či priemyselných objektov používame vysoko kvalitné modifikované asfaltové pásy na báze termoplastického kaučuku s farebným bridlicovým posypom. Pri rekonštrukciách starých striech kde už v minulosti bola použitá izolácia pomocou asfaltových pásov, tento typ izolácie ponúka veľakrát lacnejšie riešenie pri rekonštrukcii. Riešením strechy môžu byť podľa určenia, účelu a použitia rôzne skladby

 

 

Činnosť

Nezabudnite!

Overení a vyškolení pracovníci znamenajú, že za ich prácou nájdete veľa spokojných zakázníkov. Preto naše odporúčanie je, že vždy treba kvalitu brať ako hlavný faktor. Proste spkojnosť rovná sa kvalita obzvlášť to platí pri izoláciách a to dvakrát.

Cenová ponuka GRÁTIS

Napíšte nám

Ponuka práce

Ponuka práce

Hľadáme pracovníka na stavby v Bratislave! Ak ste ochotný pracovať v dynamickom prostredí a máte záujem o stabilnú prácu na rôznych projektoch, máme pre vás skvelú príležitosť. Vyplňte náš dotazník na našej webovej stránke a my sa vám ozveme s viac informáciami. Pridajte sa k nášmu tímui a spoločne staviame lepšiu budúcnosť!

DOTAZNÍK