Zavolajte nám

+421 948 760 620

O nás

Firmu IZOMSK s.r.o.

Sme založili na začiatku so zámerom zabezpečenia servisu pre väčšie stavby a projekty ohľadne dodávok a predaja materiálu za čo najlepšiu aktuálnu cenu. Pretože sme sa pohybovali v oblasti hydroizolácií, základom bol dovoz a predaj kvalitného polystyrénu čo je dnes tiež jednou z našich činností. Časom sa však činnosť našej firmy rozšírila. Vzhľadom na to, že už niekoľko rokov sa pohybujeme v oblasti stavebníctva a hlavne v oblasti hydroizolácií plochých striech, základov a tepelnej izolácie, dnes tieto práce vykonávame už samostatne. Našim cieľom je poskytnúť kvalitné služby či už v prvej fáze návrhom riešenia, realizácie konkrétnej zákazky, použitia materiálov, tak aj pri nákupe a dodaní kvalitného materiálu. Ponúknuť všetko na kľúč. Preto u nás realizáciu vykonávajú izolatéri, ktorý sú každý rok školení, ktorý zaručujú kvalitu prevedeného diela tak aby spĺňala hydroizolácia všetky aktuálne normy a požiadavky, čo je našou hlavnou prioritou. Sme si istí, že každému máme čo ponúknuť. Pracujeme s rôznymi materiálmi a preto ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi s vašim projektom pomôžeme a vypracujeme tú najlepšiu cenovú ponuku.

Spodné hydroizolacie Zuckermandel Bratislava

Vízie a plány

Sme stavebno obchodná spoločnosť, ktorej prioritou je kvalita a serióznosť v ponuke svojich činností. Špecializujeme sa na hydroizolácie plochých striech, budov a izolácii, ale taktiež aj sedlových striech a predajom  materiálu. Naše aktivity sa snažíme neustále rozširovať o ďalšie možnosti ponuky a spájať ho s určitým servisom. 

izomsk v hydroizolaciach

• ploché strechy
• vegetačné strechy
• zemné izolácie
• jazierka
• šachty nádrže
• špeciálne izolácie

Na prvom mieste v našej snahe byť úspešní je základný charakter celej ponuky a tým je kvalita. Preto pre ďalšie obdobie z toho logicky vyplýva neustále zlepšovanie sa v ponuke a kvalite práce. Tak isto vo vzťahoch k ostatným firmám. A tým získavať v budúcnosti určitú známku garancie kvality a serióznosti pre našich zákazníkov, partnerov a dodávateľov. Sme viac ako presvedčení, že nestačí len vedieť spraviť dobre svoju prácu, ale záleží nám na celkovom prístupe k jednotlivej stavbe. Čo znamená, že kvalita už začína v samotnom začiatku celého procesu, od prvého kontaktu, prípravy, realizácie. Dôležitý je celkový prístup a serióznosť až po odovzdanie zhotoveného diela. O tomto sa budeme v budúcnosti snažiť presviedčať všetkých našich zákazníkov bez ohľadu na veľkosť projektu, alebo náročnosť diela. Do budúcna chceme zaviesť takzvaný doživotný servis na strechy, ktorý by si každý náš zákazník mohol u nás objednať a tým by si zabezpečil v priebehu ďalších rokov starostlivosť a údržbu nami realizovaných hydroizolácií.

 

O nás

Nezabudnite!

Overení a vyškolení pracovníci znamenajú, že za ich prácou nájdete veľa spokojných zakázníkov. Preto naše odporúčanie je, že vždy treba kvalitu brať ako hlavný faktor. Proste spkojnosť rovná sa kvalita obzvlášť to platí pri izoláciách a to dvakrát.

Cenová ponuka GRÁTIS

Napíšte nám

Ponuka práce

Ponuka práce

Hľadáme pracovníka na stavby v Bratislave! Ak ste ochotný pracovať v dynamickom prostredí a máte záujem o stabilnú prácu na rôznych projektoch, máme pre vás skvelú príležitosť. Vyplňte náš dotazník na našej webovej stránke a my sa vám ozveme s viac informáciami. Pridajte sa k nášmu tímui a spoločne staviame lepšiu budúcnosť!

DOTAZNÍK