Zavolajte nám

+421 948 760 620

IZOCARE


Samozrejmosťou každej strechy je, že spĺňa svoju prvoradú úlohu KTORÚ KAŽDÝ OČAKÁVA
ochranu interiéru pred vonkajším prostredím a jeho vplyvom.

  • Dnes nás už vôbec neprekvapuje, že každým rokom nám počasie prináša rôzne extrémy.
  • Preto nie len pre našich zákaznikov ale aj pre ostatných, ponúkame garančný aj pogarančný servis na vašu strechu.
    Veľakrát sme sa stretli s tým, že po realizácii strechy sa automaticky chápe hotová strecha ako vec ktorá má slúžiť na veky, alebo minimálne na čas, ktorý nám dá zhotoviteľ ako záručnú dobu. Avšak to je omyl. Tak ako je potrebné sa starať napríklad o nové auto, tak aj streche je potrebné zabezpečiť z času na čas, menšiu či väčšiu údržbu v závislosti od lokalizácie miesta, typu strechy a možných iných vplyvov, ktoré by mohli strechu znefunkčniť, alebo časom poškodiť.

  • VYUŽITE NÁŠ SERVIS IZOCARE

  • Ak vám na vašej streche záleží a nechcete riskovať nákladnú opravu, alebo škody. Je potrebné sa o svoju strechu starať. Môžete to robiť svojpomocne, alebo môžete využiť nami ponúkaný servis, službu IZOCARE. Využívaním tejto služby získavate certifikovaný, sofistikovaný systém kontroly kvality a garanciu pravidelných kontrol, nami vyškolenými pracovníkmi.  Služba IZOCARE.  štandardne obsahuje pravidelnú kontrolu strechy, prestupov, čistenie vpustí celkovú údržbu s drobnými opravami v cene. Po každej údržbe dostanete od nás protokol o vykonaní kontroly a realizovaných opravách.Týmto sa predlžuje životnosť a funkčnosť strechy a tým aj ochrana majetku. Tiež správu o stave strechy pre poisťovňu v prípade škôd na majetku.

  • Pre bližšie informácie nás kontaktujte cez našu stránku tu.

 

 

 

Činnosť

Nezabudnite!

Overení a vyškolení pracovníci znamenajú, že za ich prácou nájdete veľa spokojných zakázníkov. Preto naše odporúčanie je, že vždy treba kvalitu brať ako hlavný faktor. Proste spkojnosť rovná sa kvalita obzvlášť to platí pri izoláciách a to dvakrát.

Cenová ponuka GRÁTIS

Napíšte nám