Terasy

Doprajte si to najlešie pre vaše pohodlie na terase a pri bazéne. - Systém RELAZZO vám bude žiariť.

terasa exterier drevoplast relazzo
prierez podlahy terasy podlaha pohlad

 

 

Systém terás RELAZZO Design vám zaručí veľmi elegantnú a vysoko kvalitnú terasu. Zhotovením takejto terasy získate pohodlie a komfort na veľmi dlhú dobu bez nutnosti ďalšej údržby ako je to u tradičných terasách z našeho, alebo tropického dreva. Terasy konštruované systémom RELAZZO sú presné, bez viditelnych spojov tak ako to býva pri klasických konštrukciách drevených terás. Tieto terasy majú farebnú stálosť sú príjemné na dotyk a ako stvorené pre bosé nohy. Podlaha drží neustále svoj tvar, nekrúti sa a ani nepodlieha znehodnocovaniu vonkajšími poveternostnými vplyvmi.

Konštrukcia a farba

vzor terasovej podlahy pohľadové strany terasových dosiek vzorky farebneho prevedenia

Podlahu ponúkame v šiestich farebných odtieňoch s protišmykovou úpravou. Vzhľadom na materiálové vyhotovenie si podlaha zachováva po celý čas tvar aj farbu, tým sa stáva nenáročnou na údržbu bez toho aby ste museli venovať veľa času a starostlivosti. Je zhotovovaná s dvomi povrchovými úpravami pre maximálnu slobodu Vášho výberu. Inovatívny high-tech materiál RAU-WOOD je odolný a možno ho dobre spracovávať.  

 

Porovnávacia nákladová tabuľka

graf šetrenie - porovnanie materialov terasa

V tejto tabuľke sú graficky znázornené približné náklady spojené s inštaláciou a údržbou pri použití rôznych materiálov počas 20 – ročného užívania.
Pri dlažbe treb rátať s občasnou výmenou následkom prasknutie alebo odlupnutia či už mechanickým, alebo klimatickým poškodením. Pri použití dlažby v exteriéri je jej životnosť cca 10 rokov po tom vo väčšine prípadoch následuje jej výmena. Zárukou by bola 25 ročná garancia dodávateľa a realizátora.
Pri dreve:
S použitím drevených podláh a obkladov aj keď z tropického dreva (ako napr. Bangkirai) sa investícia navyšuje každým rokom užívania. Z dôvodu neustálej údržby ako je náter špeciálným olejom (minimálne 1xročne) a nestálosťou dreva pri v plive poveternostných podmienok na ktore drevo reaguje. Čo v takom prípade znamená občasnú výmenu.

 

Činnosť

Nezabudnite!

Overení a vyškolení pracovníci znamenajú, že za ich prácou nájdete veľa spokojných zakázníkov. Preto naše odporúčanie je, že vždy treba kvalitu brať ako hlavný faktor. Proste spkojnosť rovná sa kvalita obzvlášť to platí pri izoláciách a to dvakrát.
 

Cenová ponuka GRÁTIS

 

Viac

Ponuka práce

Ponuka práce